خدمات


 • تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و تهویه Alternate Text
  تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و تهویه

  شبكه تاسیسات مكانیكی، الكتریكی و سیستم تهویه آزمایشگاه رگ حیات هر آزمایشگاه محسوب می گردد.

 • مشاوره و برنامه ریزی Alternate Text
  مشاوره و برنامه ریزی

  تیم طراحی ما با استفاده از آخرین سیستم‌های روز دنیا و با توجه به نکات ارگونومیک و جدیدترین قوانین ایمنی و سلامت، تمامی پروژه‌ها را به صورت کاملا سفارشی و منطبق نظر مشتری طراحی می‌کنند.

 • بازسازی آزمایشگاه Alternate Text
  بازسازی آزمایشگاه

  امروزه به دلایل مختلف اقتصادی و فنی ممكن است راه اندازی سایت جدید آزمایشگاهی برای بسیاری از مشتریان مقدور نباشد. بازسازی آزمایشگاه و بهینه كردن امكانات موجود یكی از خدماتی است كه كارشناسان شركت مهندسی فرپژوه می توانند به شما ارائه دهند.

 • خدمات نگهداری آزمایشگاه Alternate Text
  خدمات نگهداری آزمایشگاه

  دپارتمان تعمیر و نگهداری تجهیزات این شرکت افتخار می‌کند که مهندسانی مجرب و آماده اجرای هر پروژه مهندسی چالش برانگیزی را در اختیار دارد. تیم ما با روحیه بالا، همواره به دنبال موثرترین راهکار جهت حل مشکلات جدید است.

 • خدمات پس از فروش Alternate Text
  خدمات پس از فروش

  این شرکت معتقد است که یکی از رموز باقی ماندن در بازار، مسئولیت‌پذیر بودن است. بدین منظور کلیه محصولات این شرکت از تاریخ نصب به مدت یک سال تحت گارانتی بوده و تمامی مشتریان به مدت ده سال می‌توانند از خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی شرکت فرپژوه بهره‌مند گردند.

 • استانداردهای کیفیتی Alternate Text
  استانداردهای کیفیتی

  کیفیت یکی از اساس اصلی شرکت مهندسی فرپژوه است. از بزرگترین نقاط قوت ما ارایه راهکارهای آزمایشگاهی و دیدگاه ما مبنی بر بهترین بودن در زمینه تخصصی خود می‌باشد.