مشاوره و برنامه ریزی

طراحی و ساخت آزمایشگاه

تیم طراحی ما با استفاده از آخرین سیستم‌های روز دنیا و با توجه به نکات ارگونومیک و جدیدترین قوانین ایمنی و سلامت، تمامی پروژه‌ها را به صورت کاملا سفارشی و منطبق نظر مشتری طراحی می‌کنند.

تجربه ما باعث می‌شود تا با رعایت در هم تنیدگی ملزومات و ارزش، بهینه ترین راهکارها را با نازلترین قیمت به مشتریان خود ارایه دهیم.

 

ساخت پروژه های جامع آزمایشگاهی

به عنوان پیشروترین شرکت ساخت و عرضه تجهیزات آزمایشگاهی، ما به مشتریانمان طراحی کامل، ساخت سفارشی و نصب تجهیزات را ارایه می‌کنیم. همچنین، استفاده از مهندسان مجرب باعث تداوم کیفیت بالای خدمات و تجهیزات تولیدی و عرضه شده توسط ما می‌گردد. خدمات خاص ما در فرپژوه، بهترین  و به صرفه ترین راهکارها را در اختیار مشتریان ما قرار می‌دهد.

سرویس‌های ساخت آزمایشگاه کاملا منطبق بر سفارش مشتری

ما مجری بسیاری از پروژه های جامع آزمایشگاهی کوچک و بزرگ در طی بیش از 25 سال گذشته بوده و هستیم. اگر شما در فکر یک آزمایشگاه یا مجموعه آزمایشگاهی جدید هستید، ما می‌توانیم در مورد مناسب بودن و نیازهای اساسی ساختمان برای تبدیل شدن به یک پروژه جامع آزمایشگاهی به شما مشاوره بدهیم.

یک راهکار جامع آزمایشگاهی صفر تا صد

با پیروی از متد تک پیمانکاری، مشتریان ما تنها با یک نقطه تماس برای تمام دوره اجرای پروژه آزمایشگاهی خود طرف هستند. یک مدیر پروژه در ابتدای فرایند طراحی برای هر پروژه درنظر گرفته می‌شود که تنها فرد مورد تماس آنها در طول عملیات خواهد بود. متد تک پیمانکاری در بسیاری از مواقع منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های مشتری گردیده است که با استفاده از آن به توسعه سازه های آزمایشگاهی موجود یا سرمایه گذاری برای پروژه های آینده پرداخته اند.

 

استعلام کنید

در فرپژوه، ما عاشق کارمان هستیم. تیم متخصص ما آگاه است که آزمایشگاه های بی عیب و نقص در طراحی و اجرا از نظر کارکنان، دانشجویان و محققان در اولویت قرار دارد و ما دوست داریم که به تک تک مشتریان کمک کنیم تا بهترین آزمایشگاه ممکن را در مکان مورد نظر داشته باشند.

اگر شما علاقه دارید که بدانید چگونه آزمایشگاه شما را تبدیل به فضایی جداب و خلاقانه خواهیم کرد، کافیست با ما تماس بگیرید. بخش مجرب فروش ما همیشه برای کمک و پاسخگویی به سوالات شما در دسترس هستند. مهم نیست نیاز شما چه باشد، ما همیشه آماده چالش های جدید و ارایه راهکارهای نوین هستیم. همین امروز از ما استعلام بگیرید.