استانداردهای کیفیتی

کیفیت یکی از اساس اصلی شرکت مهندسی فرپژوه است. از بزرگترین نقاط قوت ما ارایه راهکارهای آزمایشگاهی و دیدگاه ما مبنی بر بهترین بودن در زمینه تخصصی خود می‌باشد.

کیفیت، مهمترین اصل

در عصر مدرن، الزامات ویژه و خاصی برای راهکارها و سکوبندی آزمایشگاهی مورد نیاز است. سکو های آزمایشگاهی شرکت مهندسی فرپژوه با همکاری کاربران متخصص و با تست های کامل و تضمین های کیفی طراحی و ساخته شده اند. ما با استفاده است طرح‌های هدفمند و با اطمینان خاطر از عملکرد، طراحی، انعطاف و قابلیت ماژولار سازه‌ها توانسته ایم بازه وسیعی از محصولات را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. عملکرد و طراحی بخش مهمی از محصولات نهایی ما هستند. تمامی سازه های شرکت مهندسی فرپژوه از با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده و توانایی تحمل سخت ترین شرایط آزمایشگاهی را برای سال‌ها دارا می‌باشند.

اهمیت فراوان

تمامی اشکال و مواد اولیه ی سازه ها، حاصل طراحی دقیق و آزمایشات جهت حصول اطمینان از تاثیر صحیح و حسن تاثیر و همچنین بهینه بودن و ایمنی است.

تولید بومی با کیفیت و واردات بهترین کالا

بسیاری از محصولات شرکت مهندسی فرپژوه در کارخانه ما واقع در تهران ساخته می‌شود و بسیاری دیگر ساخت بهترین کارخانجات و برندهای اروپایی می‌باشد. محصولات تولیدی ما با توجه به تولید بومی در داخل ایران برای مشتریان یکپارچگی محصول، کیفیت بالا و حمل و نقل قابل اطمینان و به موقع، تضمین امکان سفارش دوباره و خدمات سریع را به ارمغان می‌آورد.

برند شناخته شده منطقه ای

شرکت مهندسی فرپژوه پیرو پروسه های ساختاربندی صحیح و قوانین ISO 9001:2008 می‌باشد. در سال‌های گذشته، شرکت مهندسی فرپژوه تامین کننده ملزومات و ارایه دهنده خدمات بسیاری از آزمایشگاه ها، شرکت ها، کارخانجات و دانشگاه ها در ایران و منطقه خاورمیانه بوده است.

همچنین طراحی ، ساخت و اجرای پروژه های شرکت مهندسی فرپژوه با تبعیت از الزامات و استانداردهای روز دنیا نظیر ISO 17025، ASHRAE110، EN 14175، EN 13150:2001، ISO 3864، NF XO8003 NROM و 92/58/CEE، دارای بالاترین سطح کیفی مطلوب و ایمنی مد نظر می‌باشند.